Translate

úterý 6. září 2011

Ptáček v kleci pro mojí Terušku ♥

Když se mi podařilo sehnat tuhle úžasnou látku z kolekce Green Gate  podzim/ zima 2011 hned jsem věděla,  že tenhle polštářek musím zkusit ušít. V originále GG je sice  v růžové variantě ale tahle tyrkysová přesně pasuje do Terinky nového pokojíčku. Ráda bych ještě zkusila ušít z téhle nádherné látky přehoz na postel .. a v hlavě mám i další polštářek.. Je velice něžnej a tak i na focení jsem ho ničím moc nedoobkládávala protože by to jen rušilo. Mě samotné se fakt líbí a doufám , že se bude líbit i  Vám  moje polštářová novinka :-)) u nás je dneska krásný slunce. jo a trénuju ty skládané  fotky,  je sice zatím každá jinej rámeček , ale zkouším,  co se mi nakonec bude nevíc líbit, takže je tu dneska fotek povícero ..4 komentáře:

 1. Ahoj ,také tento polštářek se mi moooooc líbí je ůžasný Daja.

  OdpovědětVymazat
 2. Kočenko nááááááááááááááááááááááádhera, jo ty by jsi na zástěrkách vykouzlila nádherné aplikace, hned jsem si na Tebe vzpoměla....
  hele mrkni teď na MMB do hobby páááááááááááááááááááááááááááááááá Zuzka

  OdpovědětVymazat
 3. Dituško, to je opravdu nádhera! Ty si s tím šitím umíš fakt vyhrát :-) Moc pěkný polštářek. Jsem zvědavá na povlečení :-) Hezký den, J.

  OdpovědětVymazat